Kvalitná prírodná koža

Kvalitná prírodná koža

Našou hlavnou myšlienkou pri výbere vecí, ktoré ponúkame v našich internetových a kamenných obchodoch, je ponúknuť Vám čo najširšie spektrum výrobkov, vyrobených z tradičných prírodných materiálov. Preferujeme prvotné prírodné materiály medzi ktoré patrí predovšetkým kvalitná prírodná koža. Mnohí zatvárajú oči pred pôvodnými materiálmi a prispôsobujú sa pokrokom, novej dobe a modernými trendmi. My však oči nezatvárame a ponúkame len výrobky z pravej prírodnej kože.

Súčasný pokrok v strojárenskom priemysle nám ponúka neobmedzené možností tvorby a produkcie prírodných výrobkov. Vyrábame pre Vás najmodernejšie kolekcie koženej galantérie a vyrábame ich z materiálov, ktoré nám ponúkla príroda. Čo je v tejto chvíli najlepšie? Kam to celé speje? Budeme nosiť nano-veci alebo sa vrátime k prírode?

Zrekapitulujeme si druhy a typy materiálov, z ktorých sú vyrobené výrobky v našom internetovom obchode.

 

Hovädzia useň a teľacia useň

Hovädzia useň a teľacia useň

 

 

 

 

 

Prevažná väčšina našich produktov je z tejto kože, ktorú dovážame priamo z Talianska. Vyrábame z nej mnoho výrobkov z nášho sortimentu ako napríklad, kabelky, aktovky, spisovky, etuje, púzdra, peňaženky, opasky a pod. Tento druh kože je odolný voči vode, zmenám teploty, zachováva si svoj tvar a príjemné vonia. Používa sa nespočetne veľa farebných prevedení a povrchových úprav.

 

Silná hovädzia useň

Silná hovädzia useň

Najpevnejšia prírodná koža na svete. Vyrábajú sa z nej exkluzívne aktovky, peňaženky, opasky a pod. Vyznačuje sa svojou kvalitou, odolnosťou a vysokou pevnosťou. Pochádza z tzv. kontrolovaného chovu dobytka, kde je minimalizovaná početnosť defektov kože dobytka a ochrana dobytka proti hmyzom.

 

Jemná výberová teľacia useň

Jemná výberová teľacia useň

Známa svojou vysokou kvalitou a ľahkosťou. Používa sa prevažne pri výrobe peňaženiek a puzdier. Výrobky z tejto kože sú veľmi príjemné na dotyk a majú tendenciu sa prispôsobovať používaniu. Vysoká kvalita a jemnosť tohoto prírodného materiálu sa využíva pri výrobe menšej koženej galantérie ako sú peňaženky, púzdra a pod.

 

Talianske a švajčiarske kovanie a podšívkové materiály

(zipsy, pracky, šitie, kovania, ozdoby, podšívka)

Kvalita jednotlivých doplnkov, akými sú, kovanie, podšívka, šitie, pracky a pod., tvorí výslednú kvalitu samotného výrobku a umocňuje jeho celkový dojem a kvalitu. Vyrábame výrobky, ktoré obsahujú tie najkvalitnejšie súčiastky najvyššej kvality. Napríklad sa u nás používajú švajčiarske kovania, ktoré sú najlepšie na svete. Pracky, kovania a úchyty sú zväčša z Talianska. Dôraz kladieme aj na kvalitu vnútorných materiálov. Používame exkluzívne podšívkové materiály z trvácnej textílie. Našim cieľom je Vaša spokojnosť. Nie len po vizuálnej stránke ale aj po praktickej.