Ochranné kožené výrobky

Čo je RFID skenovanie?

RFID – skenovanie (RFID = Radio Frequency Identification) keď sú vaše osobné údaje, ktoré sú stále uložené na RFID čipe na kreditnej karte, debetnej karte a dokonca aj v nových ID kartách, cestovných pasoch nelegálne skenované, bez vášho vedomia. Pri pokuse o krádež dá z RFID je čip kreditnej alebo debetnej karty detekovaný a prečítaný z krátkej vzdialenosti. Tento druh krádeže je možné vykonať aj keď sa Vaše karty nachádzajú v kožených peňaženkách, nohaviciach, aktovkách, kabelkách, v bunde a pod.

 

Kvalitný ochranný materiál

Materiál, ktorý používame na výrobu ochranných púzdier  je z kvalitnej hliníkovo-polymérovej zlúčeniny. Tento materiál slúži na zabránenie rádiovým vlnám skenera. Skener tak nemôže prísť ku kontaktu s RFID čipom Vašej kreditnej alebo debetnej karty. Táto kvalitná moderná látka blokuje jeho skenovanie a chráni tak Vaše uložené dáta. Každý výrobok je dôkladne testovaný a tým pádom aj 100% spoľahlivý. Naše kožené ochranné výrobky tak spĺňajú bezpečnostné štandardy.

Materiál je ultra tenký a do určitej miery aj odolný voči roztrhaniu. Ochranné kožené výrobky sú elegantné a ideálne pre každodenné nosenie, každu príležitosť a na akékoľvek miesto. Či už sa chystáte s priateľmi do mesta, na výlet alebo na kúpalisko, tieto výrobky Vám pomôžu prekabátiť každého zlodeja. Tento materiál blokuje akýkoľvek RFID signál a práve z toho dôvodu majú naše ochranné výrobky absolútne najlepšie RFID tienenie pre Vaše osobné doklady a bezkontaktné platobné karty.

 

Pravá 100% prírodná talianska koža

Druhý materiál z ktorého sú vyrobené tieto luxusné púzdra tvorí pravá talianska koža. Používa sa tá najkvalitnejšia teľacia a hovädzia useň. Vďaka kvalitnému a elegantnému materiálu akým je koža sa za tieto výrobky nebudete musieť v spoločnosti nikdy hanbiť. Krádež peňazí bude s našimi výrobkami takmer nemožná.

 

Nedovoľte aby Vás odpočúvali alebo špehovali!

Chráňte svoj telefón pred neoprávneným odposluchom alebo sledovaniu Vašej polohy. V dnešnej dobe každý dobre vie, že cez mobilný telefón je možné sledovať kohokoľvek polohu. Taktiež nie je tajomstvom, že mobilné telefóny je jednoduché odpočúvať a špehovať. Zabráňte tomu pomocou našich pritišpionážnych kožených púzdier.

 

Ako používať ochranné kožené púzdra

Váš mobilný telefón vložíte do ochranného koženého púzdra a jeho signály ostanú uväznené v púzdre. Všetky volania na daný mobilný telefón sa zablokujú, takže sa vám nik nedovolá a tým pádom Vás nemôže nikto ani sledovať alebo odpočúvať. Naše ochranné kožené púzdra blokujú všetky bezdrôtové signály akými sú napríklad: GPS a GSM trackery, mobilné telefóny atď.

 

Kde využívať ochranné kožené púzdra

Ochranné kožené púzdra je možné používať pri utajených poradách, v spoločnosti a v podstate všade, kde to budete potrebovať. Ochranné kožené púzdra používajte vtedy,

  • Ak chcete mať istotu, že Vás nikto nebude vyrušovať
  • Ak chcete mať istotu, že nikto nebude sledovať Vašu polohu
  • Ak chcete mať istotu, že Vás nikto nebude odpočúvať

Vložte svoj mobilný telefón do koženého ochranného púzdra a zabránite tomu, aby ste boli odpočúvaný cez Vaš mobilný GSM telefón.

 

Prečo by ste mali preferovať ochranné púzdra

 

Ochrana pred sledovaním

Udržíte v tajnosti svoje dôležité údaje, rozhovory a obchodné tajomstvá, ktoré môžu byť odpočúvané a sledované. Púzdra taktiež zabraňujú rádiovým vlnám. Rádiové vlny sú vyžarované mobilnými telefónmi a môžu spôsobovať poruchy spánku a poruchy s koncentráciou.

Ochrana proti problémom so zdravím

Naše ochranné púzdra Vás chránia pred týmito problémami, takže môžete v pokoji spať a taktiež sa budete cítiť lepšie na ďalší deň. Vďaka výskumom sme sa dozvedeli, že radiové vlny môžu spôsobovať bolesti hlavy, problémy s pamätou, stres, stratu koncentrácie a iné dôležité a zdraviu nebezpečné poruchy. Technológia RFID zabraňuje týmto problémom a to tým spôsobom, že eliminuje rádiové vlnenie spôsobované mobilnými telefónmi. Pomocou tejto technológie budete zdravší a aktívnejší.

 Viac o tejto špeciálnej látke a výrobkov z nej vyrobených nájdete TU