Ručne maľované kožené výrobky

Všetky výrobky sú výlučne ručne maľované liehovými farbami, ktoré vnikajú hlboko do kože, kde sa na kolagenových vláknach fixujú. To zabezpečuje ich farebnú stálosť, na druhej strane však predznačuje vysokú náročnosť takéhoto spracovania. Po uschnutí je povrch ošetrený priehľadným lakom, ktorý poskytuje ochranu proti oderu a premočeniu.

 

 

 

Ako každý kožený výrobok, aj tento je však potrebné chrániť proti mechanickému poškodeniu ostrým premetom. Doporučujeme preto doma dlhšieodložený výrobok uskladňovať v pôvodnom textilnom balení. Na žiadnom výrobku nie je tlač, ani nažehlená fólia.

 

Maľované kabelky, spisovky, peňaženky, etuje, aktovky

Pravá talianska koža

Na ručne maľované kožené výrobky sa používa výlučné Talianska hovädzia a teľacia useň, triesločinená, pripadne semi-činena naturálna, a bielená v najvyšších kvalitatívnych triedach, Všetky chemické prípravky následne používané sú originálne garbiarske farbivá, tamponovacie pomôcky a mazacie látky.

 

 

 

Kožené výrobky | Kožená galantéria - ODORA.EU

Inšpirácie a motívy

Na aplikácie na výrobkoch sú inšpiráciou diela maliarskych velikánov, ich pozoruhodné detaily a motívy. Sú to spomienky na krásne výtvarné diela, ich pripomenutie. Na každom kuse kože je však dielo originálne namaľované tak, ako to cíti výtvarník. Preto nie sú dva rovnaké obrázky. Každý kus je originál, každý je niečím zvláštny, výnimočný, jedinečný. Druhú časť kolekcie tvoria vlastné výtvarné prace, vlastné idei, motívy z dielne našich umelcov.

 

 

Ručne maľované šatky a doplnky

  • Široký sortiment kožených výrobkov a doplnkov
  • Tie najkvalitnejšie kože, kovania a materiály v Európe
  • Nekonečné množstvo motívov, inšpirácií
  • Profesionálna ručná maľba
  • Možnosť výberu motívu podľa vlastného želania

Katalóg vybraných ručne maľovaných výrobkov nájdete TU