Pre firemných zákazníkov

Výroba na mieru
Výrobky ktoré vyrába naša spoločnosť Vega-LM, s.r.o., sú výhradne z luxusných materiálov – používa sa  pravá koža, talianske kovanie a podšívkové materiály.

 

 

 

Základným materiálom sú prírodné triesločinené úsne od renomovaných výrobcov z Toskánskej oblasti v Taliansku. Výroba kožených produktov spoločnosti Vega sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš. Disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.

Ponúkame:

Firma VEGA-LM s.r.o. realizuje aj výrobu na zákazku podľa potreby a špecifikácie zákazníka. Pre zákazkovú výrobu, keďže ide o kompletné vypracovanie modelárskej, technickej a technologickej dokumentácie platia nasledovné pravidla:

–          Materiál používané zásadne len prírodne usne trieslo-činené, rep. Chromo-činené

–          Nový dizajn realizujeme s podmienkou výroby

  • 5 ks aktoviek, kabeliek, spisoviek, diárov, peňaženiek, resp. Etuji (viacúčelových puzdier)
  • 10 ks drobnej koženej galantérie

–          Raznicu firemného loga zaplatí zákazník vopred

–          Výroba vzorku v novom dizajne pre nového zákazníka je 500,-€/ kus s DPH

Zákazkovú výrobu kožených výrobkov na mieru. Chceli by ste mať skutočne unikátny kožený výrobok, ktorý neponúka žiadna iná spoločnosť? Vytvoríme ho pre Vás! 

Cenové kalkulácie sa robia individuálne podľa použitia kože, času a náročnosti výrobku. V prípade záujmu o zákazková výrobu na mieru nás neváhajte kontaktovať pomocou nášho emailového formulára.

[contact-form-7 id=“8642″ title=“Kontaktný formulár 1″]

Chránená dielňa:

Spoločnosť VEGA-LM s.r.o. spolupracuje s chránenou dielňou ODORA (čislo rozhodnutia pre chránené pracovisko : 210895/2012-11368/2012 ) V rámci tejto spolupráce umožňujeme Vašej spoločnosti ( podľa zákona §64A o odoberaní výrobkov alebo služieb na účely plnenia povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím. ) náhradné plnenie a tým ušetrenie odvodov Vašej spoločnosti.

Pridaj komentár