Ručne maľované hodvábne šatky a šály

Naša spoločnosť VegaLM sa už roky venuje tvorbe exkluzívnych a originálnych ručne maľovaných výrobkov. Táto práca plynie z našej fantízie a kvalitnej ručnej práce odborníkov, pri ktorej svojim zákazníkom vieme zaručiť len to najkrajšie a najoriginálnejšie, čo môžu dostať. V dnešnej dobe je trh presýtený množstvom nudných, neoriginálnych a opakujúcich sa darčekov, tzv. “gíčov”. My Vám ponúkame ručne maľované originálne šatky a šály, vyrobené s precíznosťou na profesionálnej úrovni, ktoré záujmu a potešia každého. Veď kto by odolal pútavým motívom, spojeným s kvalitným materiálom? V našom sortimente nájdete ručne maľované hodvábne šatky, šály a kravaty. Používa sa pravý prírodný hodváb. Motiváciou našej tvorby je radosť z kreatívnej práce a rozvíjanie zmyslu pre krásu.

768cce65a7f0ada5f2971af155da50ed

Inšpirácie a motívy

Na aplikácie na výrobkoch sú inšpiráciou diela maliarskych velikánov, ich pozoruhodné detaily a motívy. Sú to spomienky na krásne výtvarné diela, ich pripomenutie. Na každom kuse šatky alebo šálu je však dielo originálne namaľované tak, ako to cíti výtvarník. Preto nie sú dva rovnaké obrázky. Každý kus je originál, každý je niečím zvláštny, výnimočný, jedinečný. Druhú časť kolekcie tvoria vlastné výtvarné prace, vlastné idei, motívy z dielne našich umelcov.

Maľovaná hodvábna šatka

Na ručne maľované hodvábne šatky a šály sa používajú aj vzrušujúce a originálne motívy zvierat, prírody, kvetov a pod. Každý kus je originál, každý je niečím zvláštny, výnimočný, jedinečný. Všetky chemické prípravky sú originálne garbiarske farbivá, tamponovacie pomôcky a mazacie látky.

 

Hodvábna ručne maľovaná šatka

 

Hlavné prednosti

  • hodvábne šatky a šály sú maľované kvalitnými farbami na hodváb
  • šatky sú fixované žehlením
  • každá šatka či šál sú predprané
  • krásne a originálne  motívy zvierat, prírody, kvetov, umeleckých diel a pod.

 

Vhodné aj ako krásny darček, ktorý ozdobí dekolt každej dámy !